20 ekim salı halı saha maçı

Hemen şunu söyliyeyim yine yenildik :D Kadrolar 3 aşşağı 5 yukarı eşit gibiydi fakat takım olarak inanmadık, konsantre olamadık ve neticesinde yenildik. Maç çok büyük bir çekişmeyle başladı ilk 15 dakika gol sesi yoktu, resmen birbirimizi tarttık. İlk golü biz yedik, sonra birtane daha sonra bir tane daha, 3-0 ken 3-2 yapmayı başardık ama yine altını çiziyorum sahaya ruhumuzu yansıtamadık !!! Futbolun altın kuralı başarıya inanmaktır, nedense takım arkadaşlarım kendilerine dahi bir türlü inanamadı. Maç baştan sona süper zevkliydi, futbol adına herşey sahada vardı, düşünün ben bile vardım :D (kendi mekanımda kendimi övmem gayet doğal :)) Maçın başında zıtlaştığımız Ali Kemal abi sözünü tuttu ve topla alakasız bir şekilde bileğime güzel bir şekilde vurdu. Maçın sonlarında Maradona yatırıp kaldırmaya çalışıyordum ki Zekeriya abi (alttaki resimde en sağdaki BORDO MAVİ li abimiz.) ayağımı elime verdi, 2 gün geçti haleda ağrılarım devam ediyor. Bir daha ki maç hakkında yorum yapmak istemiyorum. Bu arada resimleri çeken Selim arkadaşımıza teşekkürlerimizi sunuyor, bir daha ki maçta şahsıma daha güzel fotoğraflar çekmesini istiyorum :)

salı sallanır halı saha maçları


 

 • ali kemal hasanbaşoğlu

  beni 3 maçta topçu yapmayı başardığınız için size teşekkürlerimi bir borç bilirim.üzülmeyin sanmıyorum ama haftaya belki yenersiniz:))

 • bekir özhan

  apo cugum yenmek yenıl mek onemlıde gıl sıkmacanını zevk almaya bak bılıyosun kacınılmaza zevk alcan:).sanzızlık haftaya daha ıyı olur ınsallah.

 • Uğur AKKOL

  Valla bu tür maçlarda herzaman tecrübe kazanır.bizde onun en güzel örneklerini sergiliyoruz.ama rakiplerde yılmadan mücadele etmesi güzel.önemli olan bizlerden bişeyler öğrenmeleridir.tecrübeli abilerinden ne kazanırlarsa kardır:):):)

 • mehmet kalkan

  resimlerde görüldüğü üzere özelliklede ali kemal abinin rakipleri malzeme ve psikolojik olarak maça hazır gözüküyorlar ama ali kemal abi yine sade kıyafetleri ve beyfendiliğini muhafaza ederek o net duruşu ile maçlara geliyer ve sonuçtada meyvesini galibiyet olarak alıyor.ne olcak bu apostylee takımının hali???

 • Mert Uğraşkan

  Bu kadar iddaalı bi mac bole bi skorla bitmemesi gerekirdi.Kadrolar aynı oldugu sürece bu değişmez :D valla bugune kadar ki en guzel macti herkezin ayagına saglık ^^

 • http://www.vegapos.com Şükrü Çanga

  bir daha ki hafta için galibiyet yemini ediyorum apo.. parola: vur-kır-parçala-bu maçı kazan!!! (tabii Iğdır’ dan dönebilirsem)

 • samet uğraşkan

  amcamın olu bu hafta harcıycaz onları sen kafanı yorma…

 • http://sad apoStyLEE

  Amcamın çocuğu sana güveniyorum, bu hafta kıralım şunları, kafamın etini doğrudan yediler, bu arada bomba transfer bizim takıma bunuda söylim :)

  @Şükrü hacım azim, hırs, istek istiyorum, gerisi kendiliğinden gelecek zaten :)

  @Mert seni ham ederim, koçum benim evet süper bir maç oldu.

  @Mehmet başkanım seni transfer ettik daa daha ne olsun :) bu arada beyfendi ifadesine katılmıyorum, ayağımı elime verdi :(

  @Uğur abi sana bişe demiyorum, hatalarımızdan derslerimizi takım olarak aldık, salı günü görüşecez :D

  @Bekir abi maksat muhabbet, stres atmak. Olayı tamamen gırgıra döndürmeye çalışıyorum :)

  @Ali Kemal abi harbi öğrendin işi ama bu hafta hiç görmediklerini gösterecem sana :D

  Herkesin ayaklarına sağlık..