Bugün çok güldüm yav :)

Bayi kanal müdürümüz Uğur abinin bir konuşmasına kulak verdim ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Bir arkadaşı muhtemelen bilgisayar alacak ve ısrarla Uğur abiden AMD işlemci fiyatı istiyor, Uğur abide aynı ısrarla karşılık verip INTEL satmaya çalışıyor. Sanırım müşteri peki neden AMD değilde INTEL diye soruyor, Uğur abide patlatıyor, AMD HEMEN YIPRANİYYYYYYY !!! ben koptum tabi, şuanda saat 22:34 haleda gülüyorum :))

Yine Uğur abimin bir bombası, bayi soruyor elinizde 22X DVD-RW varmı ? Uğur abide 22X kalmadı 20X vereyim diyor. Bunun üzerine müşteri soruyor peki aralarındaki fark ne ? Uğur abi yine patlatıyor, 2X zuahahahahah :D :D

Birşey daha geldi aklıma pek alakalı değil ama idare edin. Genelde çevremdeki insanlara şu ifadeyi kullanırım, bana birşey söylemeyin şuanda kasıyorum. Kasmaktan kastım tam konsantre bir işle uğraşıyorum. Zaman zaman dozunu abartıp saatlerce yemek yemem, su içmem ve tuvalete gitmem. İşim bitip refaha erdiğimde ise insanların suratlarına boş boş bakarım yada basit birşey sorduklarında 3-5 saniye duraklayıp cevap veririm, tabi bu süreç çok kısadır, hemen düzelirim. Dün Davinci Learning’ de Albert Einstein belgeselini bir kez daha izledim. Her saniyesi mükemmel olan bu belgeselde şu olay beni çok şaşırttı.

Einstein’ in çalıştığı üniversitedeki sekreterinin telefonu çalar, telefonun ucundaki ses sekretere, acaba Einstein’ in ev adresini alabilirmiyim diye sorar, sekreterde maalesef efendim bu bilgiyi size veremem der ve kiminle görüşüyorum diye sorar, telefonun ucundaki ses, ben Albert Einstein evimin yolunu unuttumda der ! Bende bundan şu sonucu çıkardım, gerçek kasmak bu olsa gerek !

  • darktarantula

    Doğrudur. Aynı dertler benim başımda da var ve biz kasanlar kendimiz, bünyemizi kasıyoruz galiba aslında ve sonunda 1001 dert ile 1001 hastalık ağına düşürüyor bizi. Ama yine de fazla kasmamak lazım…