Deşarj

Okulu bitirince bir nane olmayacak ama olsun okumak iyidir, okuyun.

En iyi meslek; emek / çok para kazanma oranı en düzgün meslektir. Zevk için yapılan şeye hobi denir, Örneğin; kadın doğum uzmanı, aile hekimi.

Sorumluluk bu devirde sadece stres sebebidir, başka bir şeye yaramaz, yarasa bile alıp götürdüğü çok daha fazlasıdır.

E-ticaret de deli para var, hemen bir tane site kurun ve paraları saymaya başlayın. Ne! nasıl kuracağını bilmiyor musun? WordPress kurmayı öğren üzerine de eklenti olarak WooCommerce döşe tamamdır. Korkma lan 20 dakika da öğrenirsin, senin neyin eksik. Tamam üşengeç insan o zaman shopify.com dan ilerle.. Para sayma makinasını unutma sakın ha..

Bende bir huy var üzerimde weprazzi yazılı atlet yokken sokağa çıkamıyorum. Nasıl çözeceğim bu sorunu bilmiyorum :S

Yola çıkacağım zaman soktuğumun trafiğinde bir müslüman yol vermiyor, bu durum ya hep bana rastlıyor yada işin raconu böyle, çok acelemiz olduğu için..

Yere çöp atmaktan, tükürmekten çekinmeyen adamdan her türlü itliği bekle. Bu yüzden sakın gidip “yaptığın yanlış hacı abi” deme, seni kesebilir ve manşetlere taşınırsın.

Eğer yoksa, 10 lira bile çok büyük paradır. Aslında olmayan her şey için bu durum geçerlidir.

Sakın küfür etmeyin, çünkü dünya da sadece siz küfür ediyorsunuz ve insanlar çok terbiyeli olduğu için rahatsız oluyorlar. Te Allah’ ım ya, hareketlere baq.

Yarın ramazan, tutamıyorsanız oruç tutmayın, ikide bir sigara kafama vurdu geğiyle acizliğinizi belli etmeyin. Karşınızda ki insanlara saygılı olun, lütfen.

Bizim sitede çöp kutusu yok, gerek var mı? bence de yok amk.

Gerim gerim geriliyorum, geçer gibi oluyor geçmiyor. Sanki kuyrukta bir sürü problem var ve belirli aralıklarla önüme gelip beni geriyor.

İmkanınız varsa insanlara karşılıksız yardım edin, hiç olmadı bir kelimeyle yüzlerini güldürün..

Adam iyiyse, kardeşim iyisin diyin. İnsana yanlışını söylemek açık sözlülük ama hakkını teslim etmek götünü kaldırmak. Birde adam iyiyse kalksın kardeşim, elleşmeyin.

Daha ne diym? Mahmut mu diym?

  • Pingback: Bloglardan Seçtiğim Yazılar | Hasaka Blog()

  • http://denizcakmak.com Deniz

    Mezuniyetin üzerine rastgele önüme düşen yazının girişi beni biraz düşündürdü. “Okulu bitirince bir nane olmayacak ama olsun okumak iyidir, okuyun.” dediniz ve haklısınız. Kağıt parçası için okumak anlamsızdır. Ama yine de okuyun :) “Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir.”

    Güzeldi, geçmişin tadını aldım. Rastgeleliğin keyfini yaşadım. Bir gün sizi de beklerim :) https://www.denizcakmak.com/