Günlük naber, nabaysın ?

Ammada zaman oldu buraya birşeyler yazmayalı, gerçi bundan sonrada amma zamanlar geçebilir yazmam için ! Neyse yazayım birşeylerde azcık hareketlilik olsun. Açıkcası yazacak çok fazla şey var nereden başlayacağımı bilemiyorum, tamam buldum :)

9 günlük Ege Turu: Hayatımda ilk kez tatil yaptım ve işimden ilk kez bu kadar uzak kaldım. Çok eğlenceli, güzel ve keyifliydi. O kadar dolu dolu geçtiki günlerimiz 9 gün 90 gün gibiydi resmen. Özellikle Bodrum’ u hiç ama hiç sevemedim çok anlamsız ve geceleri çok ahlaksız bir yer olarak aklımda kaldı, umarım kimse bana kızmaz. Tatil yörelerindeki otellerde ve diğer işletmerde yabancı turist değilseniz, kendi ülkenizde kendi soydaşınız tarafından ezilmeye çalışıyorsunuz, 9 günden geride aklıma kazınan sadece bu tecrübe kaldı. Derine dalmak istemiyorum, ciddi anlamda sinirlerim bozuluyor. Gündönümü Tur ile gittiğimizide belirtmek istiyorum, firma sahibi aynı zamanda bize rehberlik eden Halil abiyede verdiği olağan üstü bilgi ve samimiyetinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

Değerin değersizliği: Buraya kendimce yazılar yazıyorum kimine göre hava civa kimine göre çok önemli şeyler. Sürekli şunu söylüyorum ben maddi beklentiler için bu siteyi ayakta tutmuyorum, tek amacım insanlara balık tutmasını öğretmeye çalışmak. Haa balığı tutarlar tutmazlar o onların problemi. Bakıyorum yabancı sitelerden içeriği Türkçe’ ye çevirmiş kendi yazmış gibi insanlara lanse edip popüler olmuş insanlar var. Bunları görünce canım sıkılıyor açıkcası, kim bilir belkide kıskanıyorumdur, adamın çakma yazısına 10′ larca yorum yazılmış, benim çoğu zaman saatlerimi alan yazılarıma kimse yorum yazmıyor. Yorum yazılmasıda çok umrumda değil ama eften püften şeylere yazıldığını görünce tepem atıyor. Bu durumdan sadece ben değil çoğu insan rahatsız. Sözde markalaşmış, bir tane icraatı olmayan okadar insan varki neyse gün gelir hak yerini bulur. Demek ki benim yazdıklarımdan birşey olmaz, burdan bunu çıkarıyorum. Uzun bir süre .net üzerine yada diğer yazılımsal olaylar üzerine birşey yazmayı düşünmüyorum. Bol bol resim ekleyebilirim, çünkü inanılmaz şekilde ziyaretçi çekiyor, dikkat çekiyor !

Trabzon: Güzel ülkemin bana göre en güzel şehri. Gittim, gezdim, gördüm bizim insanımız, havamız, suyumuz hiç bir yerde yok. Neysek oyuz abi, gurur duyuyorum Trabzon’ lu olmaktan. Oyunlar oynanıyor üzerimize ama dediğim gibi sadece oynarlar, herkes yer biz yemeyiz !

Ahan unuttum yine yazacağım şeyleri, neyse çok önemli değil aklıma gelirse yazarım. Heh iyi geldi aklıma yine dizi sezonu açıldı, nasıl geçecek bu kış bilemiyorum :( Allah büyük belki bu sene Rtük akıllanır da alayını yayından kaldırır. Hadi eyvallah..