Ya yoruldum yada yoruluyorum..

Hergeçen gün olaylara karşı verdiğim tepkiler sertleşiyor. Mantıklı düşünememeye başladım, gözlerim ağrıyor ve uykumu hiç alamıyorum. Bunlar yorgunluk belirtisidir diye düşünüyorum. Yaşım çok küçük bu yaşta yorulmamam lazım çok çalışmam lazım diyorum ama sanırım beceremiyorum :S Bilgisayar denilen aletten internet denilen sanal dünyadan bıktım usandım. Eskisi gibi kod yazarken tad alamıyorum istediğim gibi şekillendiremiyorum. Tüm bunların nedeni nazarda olabilir diye düşünüyorum. Bilgisayar sporu olarak eskiden overclock yapardım şimdilerde seo ile uğraşıyorum belkide tekrar overclock felan yapmam lazım veya farklı bir hobi bulmam gerekiyor. Benden size tavsiye işinizi işinizde yapın gece gündüz bilgisayar başında durmayın bir noktadan sonra sosyal yaşantı ve düşünme becerisi köreliyor insanın. Neyse tez zamanda bu dönemi atlatırım inşallah..

  • Nilüfer Uğraşkan

    Vahhh Kİ VAHHH apooo.kelin ilacı olsa başına sürer die bi laf vardır sen tavsiye verecene lütfen uygulamaya geçç..iş de çalış evde çalış gezerken bile çalışıyosun iş düşünüyosun daha nsaıl tad almayı bekliyosun yaptın işten hayattann ey gidii apo sakalım yok ondan sözüm geçmiyoo. en kısa zamanda bi sakallı bulmam lasım:)

  • Kubra

    Evet kesinlikle bir işin üstüne normalden fazla düşüldüğünde bıkkınlık hatta gına geliyor…Biraz ara vermeni tavsiye ederim.Şöyle düşün (ki İnşallah olma)varsayalım hasta olmuşsun parmakların şişmiş ve klavyenin tuşlarına yazı yazamıyorsun el mahkum iyileşmeyi bekleyeceksin.İşte insanın beynini gerekli gereksiz yorması da bi hastalık.Bence psikolojiyi zamanla bozuyor.Uykuyu yeterince almamak bizim gibi webmasterlein hastalığı maalesef.Sınırı aştığımızda bu bize hastalık olarak geri dönüyor.Tamamen bu sayfayı kapatalım demiyorum ama en azından kısa bi mola vermek lazım.İnan 2 gün el sürmesen hayatta hiç bir şey değişmiyor.Ama alışmış kudurmuştan beterdir derler :D