1 senenin sonunda..

Bildiklerimi herkesin anlayacağı tarzda yazmaya gayret gösterdiğim günlüğümde 2010 yılında köklü bir değişikliğe gittim. Hep klasik asp ile kodladığım sistemi kullanıyordum fakat bir değişiklik yapıp WordPress’ e geçiş yaptım. İyiki de yapmışım gayet memnunum. Aşağıda sitemle ilgili ziyaretçi bilgilerini veriyorum. Rakamların iyi yada kötü olduğu konusunda bir fikrim bulunmuyor, açıkçası çokta umurumda değil. 100bin fuzuli kullanıcı yerine 100 tane yazdığımı okumak için gelen kullanıcı benim için çok daha önemli. Bu vesileyle tüm herkese teşekkür ediyorum.

2010 ile ilgili aklımda kalan başlıklar şöyle;

Aklıma bir çırpıda bunlar geldi. 2011′ de Allah hepimize din, iman, sağlık ve mutluluk versin. Allah herkesin gönlüne göre versin, kalın sağlıcakla..

Ne kadar zamandır kullandığımı hatırlayamadım Adsense verileri. Bu verilerden Google’ nin özgün içeriğe verdiği değeri çok net görüyoruz. En ufak bir araştırmada adsense ile ilgili karşınıza ilk önce özgün içerik muhabbeti çıkar. Demek ki çok kopyala yapıştır yapıyorum, tüh yakalandık ! :) Şaka bir yana, eğer Google sadece İngilizce içeriğe para veriyorsa ayıp ediyor. Olsun, önemli değil seviyoruz kendisini..

  • http://Websitesi Orçun Cüreoğlu

    Seneye İnşallah bunların hepsini ikiye katlayarak buraya yazarsın. (Mehmet başkanın askerliği dışında tabi :))

    • apoStyLEE

      İnşallah yav :) Başkanımla dün konuştum, durumu gayet iyi, sesi çok güzel geliyor. Darısı başımıza :)