Evden çalışmanın ekstrası

Bazen insan bunalıyor yeğen, hemde sıkı bunalıyor. Böyle çıkıp dışarı bir tur atıp kafayı dağıtası geliyor ama gelin görün ki dışarıda o kadar fazla mal var ki onları görünce insan daha da bunalıyor.

Bu duruma şöyle bir çözüm getirdim, giriyorum suyun altına duş alıyorum, duş alıyorum derken gidip Koçtaş’ dan duşu satın almıyorum, bildiğin yıkanıyorum. Ohhh miss, sona doğruda soğuk suya abanıyorum bildiğin yeniden başlamış gibi oluyorum. Ne yalan söyleyeyim iyi geliyor. Kafamı sürekli aşağıya doğru eğme olayını da halledersem tadından yenmeyecek, üzerinde çalışıyorum, gün gelecek kafayı kaldıracağım. Bu hareketi evden çalışmıyorsanız biraz zor yaparsanız. Bu nasıl bir lüks, bu nasıl bir bohemdir Allah’ ım. Hani marjinal olan onlardı?

 • Şener İhtiyar

  Kardeşim Seni Fırsat buldukça takip ediyorum Çalışmalarınıda beğeniyor tebrik ediyorum. Bende Senin kadar olmazsa da kendi çapımda bişeyler kodlamaya çalışıyorum. ve bunun bir sonu olmadığı ve kendime bir eğlence bulmadan kendimi köleleştirmekten başka bir şey yapmadığımı anladım.Ve çok güzel bir balıkçı teknesi alarak artık hafta sonları ister balık olsun ister olmasın denize açılıp bütün herşeyden uzak bir şekilde stresin kralını atıyorum Demem şudur ki tavsiyem fırsat bulursan buyur gel hafta sonları hava güzlse balıktayım. ne zaman kafana eserse buyur gel kardeşim. allaha emanet ol.

  • apoStyLEE

   Eyvallah kardeşim, bir gün mutlaka gelirim :) Fakat nereye gelecem seni nasıl tanıyacam :D

 • Şener İhtiyar

  Haklısın kardeşim https://www.facebook.com/senerihtiyar61 adresim eklersen ordan görüşelim kardeş

 • Şener İhtiyar

  Haklısın KArdeşim Facebook tan ekledim seni istersen ordan yazışıp tanışabiliriz allaha emanet ol.