Palit 4870 Sonic Dual Edition

Bundan 1 sene önce olsaydı sizlere, her türlü testini yapmış ve bilgilerini buraya sıralıyor olurdum. Eski şevkimin kalmamasından dolayı çok fazla teknik bilgi veremeyeceğim, Şefik abimiz bu kartlardan 2 adet istedi ve bende dayamadım en azından resimlerini çekip paylaşayım istedim. Kartlar Palit 4870 Sonic Dual Edition, kart bu adı 2 adet fanından ve arka tarafında bulunan overclock anahtarından alıyor. Palit’ den biraz bahsetmek istiyorum, markayla ilk tanıştığımızda açıkcası çok iyi bir intiba uyandırmıyordu, nedeni de giriş seviyesine hitap etmesiydi. İlerleyen aylarda Sonic modelleriyle çıkışına başladı, bu modellerde kartlar fabrikasyon hızlarının üzerinde çalışıyor ve soğutucuları diğer markaların soğutucularından farklıydı. Aynı zamanda da ucuzdu da, bu kartta görüyorum ki Palit kullanılan malzemenin de kalitesini arttırmış, bu gidişle Palit’ i kimse tutamayacak gibi görülüyor. Kartın detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

  • Kerem Gürtel

    öncellikle emeğiniz için teşekkürler ama sadece resimlerini vermeniz biraz öksüz bırakmış yazıyı birkaç testde olsaydı hani tadından yenmezdi.eski günlerdeki incelmelerinize dönmenizi sabırsızlıkla bekliyorum bir dönemin DH deki efsane isimlerindendiniz s1Lver ile birlikte.. DH nin son dönemdeki halini görünce bir anca eski günlere dönmenizi iple çekiyorum.
    saygılarımla.

  • http://www.apostylee.com apoStyLEE

    Öncelikle ilginize çok teşşekür ederim. Yazıda da belirttiğim gibi eskisi gibi bu işlere zaman ayırmam inanın çok zor. İlerde inşallah yine eski günlerdeki gibi bu işlerle uğraşma fırsatım olur ve sizlerle daha güzel şeyler paylaşabilirim..