quup WordPress Eklentileri Kullanıma Hazır!

Keşfetmeye Hazır mısın? Sloganını öne çıkaran quup.com, dünyanın en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olan WordPress için eklentilerini wordpress.org’ da kullanıma sundu.

quup-wp-plugin

İçeriklerin daha çok insana ulaştırılması ve iletişim kolaylığı hedefleniyor.

İlk günden beri yeni içerikleri farklı tecrübelerle keşfettirmeyi hedefleyen quup.com aynı zamanda kullanıcılar arasında ki etkileşimi artırmak için de canlı web deneyimini en iyi şekilde üyelerine sunuyor.

WordPress sitelerine quup eklentilerini ekleyenler, içeriklerini daha fazla kullanıcıya ulaştırıyor. Ayrıca kullanıcıları ile olan iletişimlerini quup.com üzerinden daha kolay hale getiriyor. Eklentileri; görüntüleneceği sayfalar, görüntülenme yeri, tasarımı vb.. ayarlar ile sayfa tasarımına göre kişiselleştirmek mümkün.

Kolay ve hızlı kurulum.

WordPress yönetici panelinden Eklentiler / Yeni Ekle / Arama sayfasından quup eklentilerine ulaşın ve bir kaç saniyede kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

El ile kurulum yapmak için wordpress.org’ dan eklentiyi indirdikten sonra Wordpress yönetici panelinden Eklentiler / Yeni Ekle / Yükle / sayfasından indirdiğiniz .zip li eklenti dosyasını yükleyip kurabilirsiniz.

WordPress.org Eklenti Sayfaları

quup vCard Widget        http://wordpress.org/extend/plugins/quup-vcard-widget/

quup Button                     http://wordpress.org/extend/plugins/quup-button/

manuel-kurulum otomatik-kurulum